ייצור לוחות חשמל

אלי שרותי חשמל מתעסקים גם ייצור לוחות חשמל, חלוקה, פיקוד ובקרה עבור קבלני חשמל ובניין בכל הארץ ושיפוץ לוחות חשמל . ייצור לוחות חשמל מעל 1000 אמפר  ובהחלפות בין מפסקים אוטומטית ,בדיקת מתקני חשמל, פיקוח וניהול פרויקטים. התמחות בבקרים מתוכנתים. תכנון וכתיבת תוכנה לקוויי יצור+HMI מסכי SCADI.

 

לוחות חשמל

לוחות חשמל לבית

ייצור, תחזוקה ושיפוץ לוחות חשמל ביתיים.

לוחות החשמל הנמצאים בדרך-כלל בכניסה לבית הם לב ליבה של מערכת החשמל הביתית. בעבר היה נהוג להתקין לוחות חשמל מחוץ לבית בתוך ארונות חשמל בהם חוברו חוטי חשמל ללוח מוכן וחשמלאי היה צריך להגיע למקום כדי לבצע את חיווט הלוח למכשירים הרצויים בבית. הלוח היה מורכב מפקקים מודולריים, מה שאפשר גנבות וגרם לא פעם להפסקות חשמל בבתים.

החוקים כיום אינם מאפשרים התקנה של לוחות חשמל חיצוניים לבתים או מיקומם במרפסות, חדרי שירותים או מקלחות. לוחות החשמל מותקנים בתוך הבית, לרוב בכניסה.

לוחות חשמל לתעשייה

לוחות חשמל תעשייתיים הם לב ליבה של מערכת פיקוד ובקרת מערכות חשמל שונות המצויות במפעלי תעשייה. תפקידם העיקרי של לוחות חשמל תעשייתיים הוא להעביר אנרגיה ממקור הזנה ראשי למכשור וציוד רב. במפעלים רבים המערכת כוללת לוחות חשמל משניים הניזונים מתוך לוחות חשמל ראשיים. פיצול של לוחות חשמל במפעלי תעשייה הכרחי למניעה של תקלות עתידיות, דבר המאפשר שליטה ובקרה יעילה על ציוד חשמלי בשטח נרחב. לוחות חשמל תעשייתיים מתחשבים בנתוני פיזור חום לסביבת הציוד הדרוש בהתאם לנהלים של מכון התקנים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם